Vacature: Milon Instructeur/Instructrice

Milon Instructeur/Instructrice

Ben jij op zoek naar een dynamische rol waarin je jouw passie voor fitness kunt delen? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste persoon die het leuk vindt om als Milon instructeur/instructrice te werken op zaterdag- en zondagochtend, en vrijdagmiddag en -avond.
 

Functieomschrijving:


Als Milon instructeur/instructrice ben je verantwoordelijk voor het begeleiden van onze leden bij het gebruik van de Milon Cirkel. Je zorgt voor een veilige en motiverende omgeving waarin onze leden het maximale uit hun training kunnen halen. Je biedt persoonlijke ondersteuning, beantwoordt vragen en motiveert onze leden om hun fitnessdoelen te bereiken.


Functievereisten:

  • Passie voor fitness en een gezonde levensstijl.
  • Ervaring met het werken als fitnessinstructeur/instructrice is een pluspunt, maar geen vereiste.
  • Uitstekende communicatieve vaardigheden en klantgerichte houding.
  • Beschikbaarheid op zaterdag- en zondagochtend, en vrijdagmiddag en -avond.

Wat bieden wij:

  • Een dynamische werkomgeving binnen een gezellig team.
  • Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en groei.
  • (Interne) opleidingsmogelijkheden.
  • Een marktconform salaris.
Indien je interesse hebt in deze functie, nodigen we je graag uit voor een kennismakingsgesprek. Wil je zo vriendelijk zijn om te mailen naar info@tomvanderkolk.nl met je CV en een korte motivatie? Alvast hartelijk dank.

We kijken ernaar uit om van je te horen!